Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zeptej se chlapa: Láká Vás milování dvou žen?

9. 8. 2007

Každý chlap prý chce vidět milování dvou žen. Je to pravda? A když dojde na lámání chleba a jednou z těch dvou je zrovna jeho žena, už tak nadšený není, proč? Jak byste reagovali na to, kdyby vám vaše žena řekla, že je bisexuální, popř. měla právě takový zážitek s nějakou jinou ženou? Byla by to horší, či "snesitelnější" nevěra než kdyby vás vaše partnerka podvedla s mužem?

Josef, 50 let, podnikatel

Co je na tom, když se dva mladí lidé mají rádi, že? Nevím, jestli to chce vidět každý, ale mě osobně rozhodně neurazí, když jsou holky pořádně sexy... Na druhou otázku je odpověď jednoduchá, protože pro mne je to v podstatě stejné, jako kdyby se prošvihla nějaká nevěra s mužem.  Samozřejmě by další náš vztah záležel na mnoha okolnostech, ale to základní je jasné není rozdílu,  není ani horší ani snesitelnější, s kým kdo koho podvede. Jde přece o tu nevěru jako takovou.

 

Marek, 35 let, státní úředník

Jestli je pravda, že opravdu každý chlap chce vidět milování dvou žen, nevím. Já sám se k tomu ovšem hlásím. Nesdělím asi nic nového, když budu tvrdit, že ženské tělo je mnohem krásnější a erotičtější než mužské. Když k tomu připočítám pohyb a fakt, že žena nejlépe ví jak a kam sáhnout, slibuje milování dvou žen vzrušující podívanou.

Ke druhé otázce. Podobnou zkušenost mám za sebou a nijak zvlášť mi to nevadilo, byl jsem spíš zvědavý a chtěl jsem se přidat. Moje tehdejší partnerka mi to však nedovolila. Samozřejmě, že je horší nevěra s jiným mužem. To je přece úplně jiná věc. Jiný muž pro muže představuje soka, žena nikoliv.

 

Petr, 31 let, hudební manažer

Byly doby, kdy mě to přitahovalo a toužil jsem něco takového vidět/zažít. Je to samozřejmě krásná představa i dnes, ale už nad tím nepřemýšlím. Jsou představy, které jsou pro mě mnohem víc vzrušující.  Kdyby do toho šla moje přítelkyně, nevím jak bych reagoval, ale asi by záleželo s kým by tuhle akci podnikla. Kdyby přišla s tím, že je bisexuální, bylo by to lepší než nevěra s mužem. Nevím proč, ale s ženou bych to nebral jako nevěru.

 

 

Adam, 19 letu, student

Kdyby mi to moje dívka navrhla, rozhodně bych na to nepřistoupil. Osobně nepociťuji nějakou touhu vidět dvě milující se dívky. A už vůbec ne svoji přítelkyni s nějakou další fešandou. Je mi jasné, že mnoho mladic experimentovalo a experimentuje, na tom není nic špatného a už vůbec to nemusí znamenat, že jsou dotyčné bisexuální, prostě mládí a touha po poznání. Ovšem já se za bisexuál - huntera nepovažuji. (Hunter=lovec)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář