Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jj, tak už je to tady dneska byl poslední dej prázdninek..máme před sebou ještě víkend, ale srpen nám už skončil..a od pondělí nám zase všem začíná škola.

Já jdu už do třeťáku a abych řekla pravdu, tak se mi tam vůbec nechce. Bude to vlastně už poslední rok před maturou a myslim, že všichni budeme muset makat, abysme za rok tu tzv. "zkoušku z dospělosti" udělali. Ale na druhou stranu se těším už na ty moje sluníčka, který jsem třeba celý prázdniny neviděla..třeba Týnku, Barču, Ewičku, Monču a Stáničku..jj, tak na ty se vážně těším, po těch se mi i stýskalo.

No ale nebudu předbíhat, je tu ještě ten víkend, tak tu nebudu už strašit se školou. Tak shrnu, jaký jsem měla ty prázdninky já. No tak červenec - ten nebyl nic moc, protože moji kámoši makali na brigádách, tak jsem se spíš tak nějak nudila doma. Ale nemůžu říct, že bych tu tvrdla pořád. Byla jsem na víkend v Sobotce a pak různý návštěvy Čápa a ostatních podniků. Dvakrát se podívat ve Slatinách na prodlouženejch. S mamčou jsem byla na masáži a podnikli jsme výlet do Prahy, kde jsme utráceli taťkovi korunky!:-D Taky jsem byla na Československý v Továrně, která se fakt vyvedla.A taky jsem oslavila s Mišákem to, že jsme spolu 2 roky a to bylo vážně hezký.A taky jsem byla na rodinný večeři, protože můj "velkej" bráška slavil dvacetiny. A když jsem byla na tři dny u Mišáka, tak jsme udělali takovou menší grilovačku, která byla taky super!

Srpen - tak ten už byl o něco lepší. To měli i naši dovču, tak jsme podnikli výlety na zámek Kuks, Hrádek u Nechanic (kde jsme se s Péťou rozhodli, že tu chceme mít jednou svatbu:-)) a na Nových Hradech.Oslavovali jsme Petinky svátek. Pak jsem byla na dovče v Chorvatsku, ale moc se nám nevyvedlo počasí, tak to nebylo moc na válení se na pláži, tak jsme aspoň podnikali výlety a to bylo taky fajn. No a když jsem se vrátila domů, tak tu už na mě čekal novej člen rodiny - pejsek Gary. A teď poslední týden jsem byla už víc s Mišákem (což jsem ráda, protože jsme se o prázkách ani moc neviděli), byla jsem i hodně s Petinkou a taky jsem byla na Márový chatě, kde oslavoval opožděně svoje narozky - to byl vážně vydařenej večer!;-)

No a co se za ty prázdninky celkově změnilo?No tak to, že mám pejska. Udělala jsem zase experimen se svejma vlasama a nechala jsem se nabarvit na černo. Ale taky mě hodně zklamal jeden človíček, ve kterým jsem měla úplně perfektního kámoše, se kterým jsem si rozuměla, atd. Prostě to mě hodně mrzí, že už nejsi takovej jako dřív! Ale zase jsem si začala trochu víc rozumět s Láďou, což jsem fakt moc ráda!

Tak už jsem sem asi napsala všechno, co jsem chtěla. Teda musím říct, že mě už pěkně bolej prsty!:-D

Tak se mějte všichni krásně a ten nástup do školy ve zdraví přežijte!!:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář