Jdi na obsah Jdi na menu
 


Relaxační víkend

29. 4. 2008

        Minulý víkend jsem strávila s mamkou a její kámoškou Věrou v malým penzionku v Mladých Bukách.

       Už je to docela dlouho, co se maminy dohodly, že na víkend vypadnou z domu a mě navrhly, že bych mohla jet s nima. Samozřejmě jsem souhlasila, a protože jsem posledních pár měsíců pořád někde na akcích (což mi teda vůbec neva :-)), tak mi ten oddych taky prospěl :-)

      Vyrážely jsme v pátek před třetí z Jičína a po dlouhém hledání, kde vlastně ten penzion je, jsme ho konečně okolo půl pátý našly.:-) Majitelé byli moc příjemní a hned z paní domácí vylezlo, že je to učitelka.. ale víte, jak se řiká, že jsou učitelky "prdlý"?! :-D Tak tahle nebyla, byla fakt příjemná. No, vybalily jsme si věci, udělaly večeři, protože já měla jako vždycky hned hlad :-D a šly se kousek projít po vesnici. Po chvilce jsme to ale vzdaly, protože byla hrozná kosa. Tak jsme večer strávily u vínka a u karet a přemýšlením, která známá osobnost měla sifilis :-D

      Druhej den, když jsme vstaly, tak nás hned ráno čekal šok. Protože jsme měly zaplacený snídaně, tak nám paní domácí připravila plnej stůl jídla, na což nejsme zvyklý. Už ani nevím, co všechno tam bylo, ale rohliky, chleba, medy, ovoce, zelenina, štrůdly, marmeláda, kafe a čaj atd.

      Pak jsme měly v plánu navštívit nedaleké Janské lázně, které byly podle paní domací "líbezné" :-D Nám se teda až tak "líbezné" nezdály, protože nám byla hrozná zima, foukal studenej vítr a po chvíli jsme snad měly i omrzlý obličeje, takže jsme zapadly do lázeňský kavárny, kde jsme si daly kafíčko, čokoládku a grog :-D. Potom ale byl čas oběda, takže jsme se přemístily do místího "šnek" baru :-D a daly si obídek. Do penzionu jsme se vrátily fakt brzo. :-D No a zbytek dne strávily jedením zbytků od snídaně a našich dobrůtek, které jsme si přivezly, opět hraním karet a popíjením vínka a šampáňa a pak jsme se zasekly u romantickýho filmu Notting Hill. :-)

      V neděli  jsme už nikam nešly, protože jsme balily a po obědě razily domů.

      I když jsme měly původně  v plánu celej ten víkend strávit v přírodě, tak se nám to kvůli tý zimě moc nepovedlo. Takže to dopadlo tak, že jsme celej víkend jen prožraly a prospaly :-D, ale i tak to bylo super. Asi si řikáte, že jsem se s mamina musela nudit, ale není to pravda. I když jsou to obě čtyřicátnice, byla s nima sranda a skvěle jsme si pokecaly. Prostě super. Každýmu doporučuju :-)

Pár fotek:

Obrazek

Já před kašnou v Jankách

Obrazek

Mamuša s Věrunkou :-)

Obrazek

Nj, kukluksklan a kameramanka :-D

Obrazek

Pomooooc, ona mě chce zabít :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář